ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o.

Jsme zde pro vás již od roku 1993. Naším hlavním cílem je poskytovat kvalifikované služby v oblasti ochrany a tvorby životního prostředí při trvalém zvyšování péče o životní prostředí.

Působíme především v oblasti vodohospodářských prací, laboratorních služeb, geologických prací, sanačních a dekontaminačních prací, rekultivací skládek a krajinářských úprav.

Máme jasné představy o úspěšném partnerství s našimi zákazníky a dodavateli. Výsledkem jsou úzké a dlouhodobé vztahy, které jsou naší nejlepší vizitkou a zároveň motivací.

Naše analytická laboratoř je akreditována Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. Praha pod č. 1406. Kvalita práce laboratoře je externě prověřována pravidelnou účastí v programech zkoušení způsobilosti prostřednictvím mezilaboratorního porovnávání zkoušek a odběrů.

Disponujeme řadou zkušených, převážně vysokoškolsky vzdělaných pracovníků, kteří poskytují poradenskou činnost v širokém spektru problematiky životního prostředí.

Našimi zákazníky oceňovanou službou je v posledních letech také poradenská a konzultační činnost při přípravě projektů podporovaných z finančních zdrojů ČR a EU.

Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme připraveni pružně reagovat a plnit vaše požadavky z oblasti životního prostředí.

Máte-li zájem o více informací, kontaktujte nás.
Rádi vám nezávazně připravíme nabídku a zodpovíme vaše dotazy.

 

 

 

 

 

Nahoru