STAVEBNÍ DĚLNÍK pro montáž inženýrských sítí

Popis pozice:

- práce při montáži vodovodů a kanalizací
- servisní práce na vodovodech, rekonstrukce vodohospodářských staveb
- práce převážně v regionu Vysočina a JM kraj
- zodpovědnost za základní údržbu strojů a dodržování BOZP

Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- střední odborné vzdělání, s výučním listem
- řidičské oprávnění sk. B, výhodou C, E
- praxe ve stavebnictví výhodou
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, týmový hráč

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci v terénu
- možnost zvýšení kvalifikace
- zaměstnanecké výhody pro danou pracovní pozici
- pracovní oblečení a obuv
- dobré mzdové ohodnocení v návaznosti na výkon
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu ve firmě s více než 30letou tradicí

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail blazicek@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Mgr. Martin Blažíček, tel.: 777 788 425.

Zasláním životopisu udělujete společnosti ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu s platnými legislativními předpisy o ochraně osobních údajů na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Nahoru