MONTÉR POTRUBÁŘ

Staňte se součástí našeho týmu! Aktuálně přijmeme nového kolegu na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:
Pro posílení našeho týmu hledáme schopného a zodpovědného montéra vodovodů, trubních rozvodů, instalatérských zapojení v objektech a provádění montážních prací při výstavbě nových nebo rekonstrukci stávajících vodohospodářských objektů v rámci činnosti firmy. Hlavní náplní práce je provádění rozvodů vody v rámci výstavby vodovodů, a vodovodních přípojek a rovněž tak i provádění rozvodů vody v rámci instalatérských prací v objektech. Dále pak trubní dopojení čerpací techniky do vrtů, domácích vodáren včetně příslušenství.

Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- střední odborné vzdělání v oboru, s výučním listem, vzdělání v rámci TZB výhodou
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost
- organizační a komunikační schopnosti
- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci v terénu
- zaučení a vedení zkušeným a odpovědným pracovníkem
- možnost zvýšení kvalifikace
- zaměstnanecké výhody
- pracovní oblečení a obuv
- dobré mzdové ohodnocení v návaznosti na výkon
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu ve firmě s více než 30letou tradicí

Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail sedlak@enviroeko.cz případně na adresu firmy ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Tomáš Sedlák, tel.: 775 882 861.

Zasláním životopisu udělujete společnosti ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu s platnou legislativou, a to na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Nahoru