ELEKTROMONTÉR

Staňte se součástí našeho týmu! Aktuálně přijmeme nového kolegu na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:
Pro posílení našeho týmu hledáme schopného a zodpovědného elektromontéra pro provádění montážních prací při výstavbě a zapojení nových silnoproudých a slaboproudých rozvodů v rámci činnosti firmy. Především připojení čerpací techniky do vrtů včetně příslušenství. Hlavní náplní práce je provedení přípravy tras, natažení rozvodů, zapojování komponentů, kompletace rozvaděčů vč. jejich aktivace.
Zapracování zkušeným technikem.

Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- střední odborné vzdělání v oboru, s výučním listem, odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb.
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, smysl pro detail, zodpovědnost
- organizační a komunikační schopnosti
- řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci v terénu
- zaučení a vedení zkušeným a odpovědným pracovníkem
- možnost zvýšení kvalifikace
- zaměstnanecké výhody
- pracovní oblečení a obuv
- dobré mzdové ohodnocení v návaznosti na výkon
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu ve firmě s více než 30letou tradicí

Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail sedlak@enviroeko.cz případně na adresu firmy ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Tomáš Sedlák, tel.: 775 882 861.

Zasláním životopisu udělujete společnosti ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu s platnou legislativou, a to na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Nahoru