Nabídka volných pracovních pozic

LABORANT - LABORANTKA

Pro posílení aktivit naší akreditované laboratoře hledáme nového kolegu/ kolegyni na tuto pozici:

Budete zodpovědný/ zodpovědná za:
- denní analýzy vzorků na Vašem úseku
- spolupráci s kolegy a kolegyněmi na plnění zakázek laboratoře
- administrování výsledků měření v elektronickém systému
- další činnosti související s prací laboranta/tky
- zajištění zastupitelnosti podle interních pravidel chodu laboratoře
- dodržovaní zavedení pracovních postupů
- přinášení námětů na inovace a zlepšení efektivity svého úseku
- naplňování firemních hodnot v rámci své pozice a týmu

Váš profil:
- SŠ/ VŠ vzdělání chemického směru
- chuť do práce spojená s maximální mírou odpovědnosti za svěřený úsek
- dobrá studijní/ pracovní reference
- prokazatelná oborová znalost (u absolventů alespoň v teoretické rovině)
- otevřenost, spolupráce a férový přístup
- lidská zralost a cílevědomost
- schopnost sebereflexe a ochota se učit novým věcem a přístupům
- základní znalost práce s MS Office
- řidičské oprávnění sk. B

U nás dostanete:
- pozici, kde můžete naplnit svoje ambice
- možnost uplatnění vlastní invence a seberealizace
- motivační platové podmínky spojené s bonusem za výsledek
- balíček zaměstnaneckých výhod
- práci ve stabilním českém prostředí
- prestiž akreditované laboratoře
- příležitost pro rozvoj sebe i Vámi svěřeného týmu

Nástup:
- dle dohody

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, pošlete nám prosím svůj strukturovaný životopis s Vaší fotografií na e-mail hladikova@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Bedřiška Hladíková, tel.: 777 573 508.

Odesláním životopisu zároveň potvrzujete, že údaje, které jste poskytl/ poskytla jsou pravdivé. Současně tímto souhlasíte, aby společnost ENVIRO- EKOANALYTIKA s.r.o., zpracovávala Vámi poskytnuté údaje obsažené v zaslaném životopise v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového tohoto řízení, a to až do odvolání písemnou formou.

STAVEBNÍ DĚLNÍK pro montáž inženýrských sítí

Staňte se součástí našeho týmu! Aktuálně přijmeme nového kolegu na výše uvedenou pozici.

Popis pozice:
- práce při montáži vodovodů a kanalizací
- servisní práce na vodovodech, rekonstrukce vodohospodářských staveb
- práce převážně v regionu Vysočina a JM kraj
- zodpovědnost za údržbu strojů a dodržování BOZP

Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- střední odborné vzdělání, vyučen
- řidičské oprávnění sk. B, výhodou C, E
- praxe minimálně 2 roky ve stavebnictví
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, týmový hráč

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci v terénu
- možnost zvýšení kvalifikace
- zaměstnanecké výhody (zdravotní volno, příspěvek na mimopracovní aktivity, příspěvek na stravování a další)
- dobré mzdové ohodnocení v návaznosti na výkon
- práci na HPP ve zkušeném kolektivu ve firmě s dlouholetou tradicí

Nástup možný IHNED

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail halla@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Petr Halla, tel.: 777 290 830.

Zasláním životopisu udělujete společnosti ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

OBSLUHA VRTNÉ SOUPRAVY, ŘIDIČ

- obsluha a údržba vrtné soupravy v rámci budování vodních zdrojů s výhledem na pozici vrtmistra
- řízení nákladních vozidel a jejich údržba
- zodpovědnost za dodržování BOZP

- střední odborné vzdělání, vyučen nejlépe v oboru opravář
- praxe alespoň 3 roky
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- organizační a komunikační schopnosti
- řidičské oprávnění sk. C, výhodou E
- případně platný profesní nebo strojní průkaz

Nabízíme:
- zaučení a vedení odpovědným pracovníkem

Nahoru