Aktuálně

Zemědělské rozbory

    AKTUÁLNÍ NABÍDKA

zemědělské rozbory copy

Velkomeziříčský půlmaraton 2017

V sobotu proběhl již třetí ročník velkomeziříčského půlmaratonu, který je součástí seriálu vytrvalostních závodů ENVIROCUP 2017. Závod byl odstartován za účasti téměř stovky závodníků starostou města v odpoledních hodinách z náměstí. Trasa směřovala v první polovině závodu východním směrem podél řeky Oslavy krásným Nesměřským údolím až na okraj obce Oslava. Odsud se závodníci vraceli zpáteční cestou do města s tím, že celková délka trasy odpovídala standardní vzdálenosti 21,1 km.
Vítězem v kategorii mužů se stal Ondra Vrba s časem 1h 27min 34sec, v kategorii žen to byla Lenka Doležalová s časem 1h 40min 49sec. Letos nebyly překonány dřívější traťové rekordy, ale počasí v odpoledních hodinách také trochu potrápilo závodníky vyšší teplotou. Na trati bylo několik občerstvovacích stanic, které trochu zmírnily odpolední horké počasí. Organizaci závodu zajišťovalo scvm z Velkého Meziříčí včetně řady dobrovolníků, kterým patří poděkování a uznání.
Kromě hlavní půlmaratonské trasy se na náměstí uskutečnilo i několik startů v kratších, dětských kategoriích. I zde bylo vidět obrovské nasazení a zápal. Takže vlastně vítězem se stal každý, kdo přišel a strávil takto aktivně sobotní odpoledne ve Velkém Meziříčí.
Zdeněk Bouček

ENVIROCUP 2017 - VELKOMEZIŘÍČSKÝ PŮLMARATON 10.06.2017

ENVIROCUP je série vytrvalostních závodů na Velkomeziříčsku a okolí. Stěžejními disciplínami jsou především běh, kolo a plavání. Třetí ročník série závodů Envirocup v roce 2017 se skládá ze 7 závodů.

Přijďte si také zazávodit či alespoň užít skvělou atmosféru v pořadí již čtvrtého letošního závodu pod naší vlajkou!

Těšíme se na vás v sobotu 10. června 2017 ve Velkém Meziříčí.
Více informací a registrace: "ENVIROCUP 2017 - Velkomeziříčský půlmaraton"

Duatlon v Kamenné

V sobotu 13. května proběhl zajímavý závod pro širokou veřejnost v Kamenné, který v sobě spojoval běžeckou a cyklistickou disciplínu. Akce se uskutečnila již po deváté a oproti loňskému roku došlo opět k navýšení závodníků. V dětských kategoriích startovalo 96 závodníků a v hlavním závodě rekordních 62 závodníků. Celkem tedy 158 účastníků bojovalo na zajímavé trati, závod probíhal za slunečného počasí a kapky deště dopadly na Kamennou až v době, kdy už všichni odjížděli domů. Celkovými vítězi se stali Tomáš Kříž a Petra Veselá. Závod byl součástí třebíčského vytvalostního poháru McRAI cup 2017 a velkomeziříčského seriálu ENVIROCUP 2017.

Další neméně zajímavou akcí v rámci tohoto seriálu je připravovaný velkomeziříčský půlmaraton, který se uskuteční v sobotu 10.června. Vzhledem k velké oblibě běžeckých disciplín v poslední době  je vhodné i ve Velkém Meziříčí a okolí připravit sportovní akci tohoto druhu. Více informací lze získat na adrese www.envirocup.cz.

                                                                                                Zdeněk Bouček

IMG 20170513 1211551IMG 20170513 1153131

 

Nabídka práce - Velké Meziříčí

Staňte se součástí našeho týmu! Aktuálně přijmeme nového kolegu na pozici

"OBSLUHA VRTNÉ SOUPRAVY, ŘIDIČ"

V případě vašeho zájmu o nabízenou pozici nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail halla@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Ing. Petr Halla, tel.: 777 290 830.

ENVIROCUP 2017 - BLÁTIVÝ KAMEŇÁK 26.03.2017

ENVIROCUP je série vytrvalostních závodů na Velkomeziříčsku a okolí. Stěžejními disciplínami jsou především běh, kolo a plavání. Třetí ročník série závodů Envirocup v roce 2017 se skládá ze 7 závodů.

Přijďte si také zazávodit či alespoň užít skvělou atmosféru v pořadí prvního letošního závodu pod naší vlajkou!

Těšíme se na vás poslední březnovou neděli 26.03.2016 v Kamenné u Budišova.
Více informací a registrace: ENVIROCUP 2017 - blátivý kameňák

 

Nečekejte na déšť !

Poptejte u nás vrtanou studnu :-) 

enviro
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kompletní nabídka na "Vrtané studny"

Nahoru