Aktuálně

Světový den vody 2018

Příběh vody i ten náš se zdá být prostý, pro nás je však velmi cenný a trvalý…

 

Světový den vody připadá každoročně na 22. března. S letošním podtextem „Příroda pro vodu“ se naskýtá otázka: Lze problémy s vodou vyřešit v technicky vyspělém 21. století s využitím nástrojů, které nám nabízí příroda sama?

 

Již celé čtvrtstoletí si lidé na celém světě připomínají význam vody jako základní součást životního prostředí a jeden z nejcennějších přírodních zdrojů.
Stejně tak naše společnost ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. se již 25 let ubírá cestou tvorby a ochrany životního prostředí.

 

číst více...

Zemědělské rozbory

  zemědělské rozbory copynabídka copy

Nabídka práce - Velké Meziříčí

OBSLUHA VRTNÉ SOUPRAVY, ŘIDIČ

STAVEBNÍ DĚLNÍK PRO MONTÁŽ INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ

Jsme úspěšná česká firma působící v oblasti ekologie a vodohospodářství již 25 let.

Na základě tradice, odbornosti a solidního přístupu jsme vybudovali tým zkušených spolupracovníků, kteří neustále posouvají hranice našich služeb.

Pro posílení našich aktivit hledáme nové kolegy na výše uvedenou pozici.

ENVIROCUP 2017 21. 10. 2017

V sobotu za krásného podzimního počasí se konal poslední závod letošního vytrvalostního seriálu ENVIROCUP 2017. Tímto závodem byl koloběh dvojic, který se konal na 25 km dlouhé a velmi členité trati kolem Velkého Meziříčí. V letošním závodě nastoupily více než čtyři desítky dvojic v kombinaci muž a žena, jejichž úkolem bylo zdolat trasu společně na kole a během. Letošní výsledky opět posunuly celkovou úroveň závodu k vítězným časům hluboce pod dvě hodiny.

Celkově se ve třetím ročníku seriálu ENVIROCUP 2017  zúčastnilo více než 450 závodníků v 18-ti kategoriích, od nejmenších dětských ve věku 7 až 9 let až po seniorské ve věku 70+. Soutěže probíhaly postupně od jara v sedmi akcích, v Kamenné, Velkém Meziříčí, Velké Bíteši a Křižanově. Z hlediska pestrosti byly zastoupeny klasické běžecké závody včetně velkomeziříčského půlmaratonu, terénní závod kol MTB, koloběh, duatlon a triatlon. Rok od roku je vidět celkově stoupající trendy výkonů v jednotlivých kategoriích a intenzivnější příprava na závody. V sobotním večeru proběhlo po uzavření výsledků koloběhu v areálu scvm i vyhlášení výsledků ročního seriálu v jednotlivých kategoriích. Kompletní přehled lze najít na webové adrese :  www.envirocup.cz.

Závěrem je potřeba poděkovat všem aktivním závodníkům, kteří se akcí zúčastnili, dále sponzorům a zejména dobrovolným pořadatelům, kteří ve svém volném čase organizovali jednotlivé závody i celý seriál. Snad se podaří i v příštím roce na tuto tradici dále navázat a pokračovat v podpoře místních sportovních aktivit. 

IMG 20171021_134023

IMG 20171021_162458

Nečekejte na déšť !

Poptejte u nás vrtanou studnu :-) 

enviro
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kompletní nabídka na "Vrtané studny"

Naše zkušební laboratoř opět úspěšně obhájila akreditaci!

V návaznosti na ukončení platnosti stávajícího Osvědčení o akreditaci ke dni 20.05.2016 absolvoval kolektiv pracovníků zkušební laboratoře ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o. v procesu opakované akreditace posouzení Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. (ČIA) Praha, zda činnosti uvedené v příloze Osvědčení vykonává v souladu s akreditačními požadavky stanovenými ČSN EN ISO/IEC 17025:2005.

Číst více...

Nahoru