PROJEKTOVÝ MANAŽER pro vodohospodářské stavby

Staňte se součástí našeho týmu! Aktuálně přijmeme nového kolegu/ kolegyni na výše uvedenou pozici.

Náplň práce:
- řízení, kontrola a realizace zakázek
- zpracování výkazů výměr a rozpočtů, příprava nabídek v rámci výběrových řízení
- vedení administrativní agendy na úseku stavební výroby

Vybraný uchazeč by měl splňovat tyto požadavky:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (nejlépe stavební)
- praxe v přípravě, realizaci staveb a v rozpočtování
- dobrá znalost práce s MS Office, CAD, Build Power/ Kros
- organizační a analytické schopnosti
- samostatnost, pečlivost, odpovědnost
- řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci
- zaměstnanecké výhody
- dobré platové podmínky a odměňování
- práci ve zkušeném kolektivu
- služební automobil, služební mobil

Nástup dohodou, možný ihned.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis na e-mail blazicek@enviroeko.cz, případně na adresu firmy ENVIRO-EKOANALYTIKA, s.r.o., kontaktní osoba Mgr. Martin Blažíček, tel.: 777 788 425.

Zasláním životopisu udělujete společnosti ENVIRO - EKOANALYTIKA, s.r.o. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Nahoru